правила та умови використання
1. Основні поняття

Користувач - фізична особа, відвідувач сайту https://chohly.com.ua", що приймає умови угоди і хто хоче оформити замовлення на сайті https: // chohly.com.ua. Покупець - користувач, який оформив замовлення на сайті https: //chohly.com.ua з метою придбання розміщених на сайті https://chohly.com.ua

Продавець - ФОП Джугелія Альберт Альбертович

ЄРДПОУ 3697705637

індекс 61052 Харківська область, місто Харків, вул. Мала Панасівська, 1,

Виробник - ТОВ "НВФ ТКС"

ЄРДПОУ 41217716

Дата і номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців про проведення державної реєстрації: 12.09.2020, 1 004 801 70007 72615.
індекс 61052 Харківська область, місто Харків, вул. Мала Панасівська, 1, Банківський рахунок: UA803001190000026001048331001
АТ «БАНК АЛЬЯНС»
Код Банку (МФО): 300119
Дата реєстрації платником податку на Доданий ВАРТІСТЬ 01.12.2017
Продаж товарів здійснюється зі складів продавця з Харкова Сайт - https://chohly.com.ua.
Товар - буксирувальні троси, аксесуари та інші товари, представлені до продажу на Сайті Продавця.
Замовлення - оформлений запит через корзину покупцем для придбання і доставки за вказаними покупцем адресою товарів, обраних на сайті https: // chohly.com.ua.
2. Предмет угоди
2.1. Продавець здійснює продаж товарів через інтернет-магазин за адресою https: // chohly.com.ua.
2.2. Замовляючи товари через сайт, користувач погоджується з умовами продажу товарів, викладеними нижче. У разі незгоди Користувач зобов'язаний припинити використання сервісу і покинути сайт chohly.com.ua.
2.3. Ці умови продажу товарів, а також інформація про товар, представлена на сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.
2.4. Ці умови можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувача / Покупця. Нова редакція Умов набуває чинності з моменту її опублікування на сайті, якщо не буде передбачено інше.
2.5. Акцепт даної Оферти вступає в силу з моменту відправки покупцеві продавцем електронного підтвердження прийняття замовлення при оформленні покупцем замовлення на сайті chohly.com.ua
2.6. Договір купівлі-продажу товару вважається укладеним з моменту видачі продавцем покупцеві фіскального чека, що підтверджує оплату товару.
2.7. Повідомляючи продавцеві свій e-mail, номер телефону, адресу доставки покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку продавцем, а також третіми особами, що залучаються ним для цілей виконання зобов'язань перед покупцем, з метою здійснення розсилок рекламного та інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутніх і діючих акціях та інших заходах продавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов'язану з виконанням зобов'язань покупцем в рамках публічної оферти.
3. Товар і порядок здійснення покупки
3.1. Продавець забезпечує можливість поставки товарів, представлених на сайті. Супроводжуючі товар фотографії є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. Супроводжуючі Товар опису / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації по товару покупець може звернутися по електронній пошті написавши листа на info@tks.kharkov.ua.
3.2. У разі відсутності замовлених покупцем товарів на складах продавця, останній має право виключити вказаний товар із замовлення або анулювати його, повідомивши про це покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення або по телефону, вказаним покупцем.
3.3. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання продавцем своїх зобов'язань перед покупцем.
3.4. Після оформлення замовлення на сайті https://chohly.com.ua покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу електронної пошти і смс-повідомлення, дзвінка на телефон, шляхом передання призначеному покупцем. Менеджер, який обслуговує дане замовлення, уточнює деталі замовлення, узгоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених товарів на складі продавця і часу, необхідного для обробки і доставки замовлення.
3.5. Очікувана дата передачі замовлення в службу доставки повідомляється покупцеві менеджером, обслуговуючим замовлення, по електронній пошті або при контрольному дзвінку покупцеві.
3.6. Дата передачі товару може бути змінена продавцем в односторонньому порядку в разі наявності об'єктивних, на думку продавця, причин.
4. Доставка замовлення
4.1. Товар доставляється поштовим оператором у вигляді поштового відправлення з оплатою на сторінці оплати сайту шляхом оплати банківською картою. Способи доставки: відправлення компанією «Нова Пошта» по Україні або компанією Укрпошта для доставки по світу. Конкретні терміни доставки можуть бути узгоджені покупцем з менеджером при підтвердженні Замовлення.