Розпродаж стара версія преміум комплект чохлів для зберігання 4шт.

522,00
грн.
Як ніколи легко міняти та зручно зберігати сезонні шини з комплектом чохлами від ТОВ НВФ «ТКС».
В минулому залишаються пакети для покришок, які постійно рвуться та спогади про забруднені руки, одяг, багажник автомобіля й покривала на задньому сидінні.

Чому саме наш товар?
 • Український виробник!
 • Власний імпорт сировини і великі об'єми виробництва – краща ціна для наших клієнтів.
 • Ретельно підібрана тканина Завдяки особливості структури поверхні ПВХ, яким покривається тканина , чохол не ковзає по багажнику автомобіля при транспортуванні або зберіганні в приміщенні.
 • Весь матеріал сертифікований, стійкий до фізичного зносу і механічного впливу, має довгий термін експлуатації.
 • Супроводження контролю якості на всіх етапах виробництва.
Характеристики
Додатково

Характеристики

Комплект – 4 шт
Матеріал - Поліестерна тканина Oxford 270D.
Особливість - На зовнішню сторону нанесений шар ПВХ, завдяки якому волого та брудо-відштовхувальні властивості зберігаються протягом усього терміну служби, а також надає тканини антиковзного ефекту.
Виробник - Україна

Додатково

Основними перевагами є:

 1. Зручно міняти;
 2. Для упакування чохлів Вам тільки прийдеться розправити чохол і закотити шину в збоку, "як машину в гараж". Щільний чохол утримає форму "ківшика", що дозволить Вам з ним впоратися навіть однією рукою.
 3. Зручно перевозити.  
 4. З комплектом чохлів ТКС, Вам тепер не доведеться переносити колеса, тримаючись руками за гострі ребра. Чохли дуже зручні та неймовірно міцні сумки для перенесення навіть дуже важких шин і колеса.
 5. Чистота в салоні й багажнику;
 6. Матеріал з якого виготовлені чохли не боїться ні калюж, ні бруду вуличного шиномонтажу. Вам більше не знадобляться старі покривала на задні сидіння. Просто переверніть чохол з колесом дном догори, і сміливо ставите на заднє сидіння чистою стороною.
 7. Зручно зберігати. Не важливо, зберігайте Ви сезонні шини будинку або в гаражі, чохли ТКС, будуть дбайливо зберігати Ваші колеса. Так, з чохлами, можна зберігати шини в житловому приміщенні.
 8. Наші фахівці проведуть Вам повну консультацію щодо чохлів на колеса та допоможуть зробити правильний вибір, навіть якщо ви не знайшли товар з необхідними параметрами.
 9. Менеджери можуть порахувати ціну та виконати Ваше індивідуальне замовлення за лічені години!!!
 10. Телефонуйте! Допоможемо купити чохли на колеса! Найкраща на комплект чохлів ціна по Україні! Купити чохли у Харкові можна зі складу!