Розпродаж стара версія чохол для запаски стандарт

138,00
грн.
Завдяки чохлу від компанії ТОВ НВФ «ТКС» колесо надійно захищене від впливу будь-яких несприятливих факторів і завжди легко доступно при необхідності. Такий чохол дозволить вам без проблем транспортувати запаску хоч безпосередньо в багажнику, хоч на даху автомобіля або навіть всередині салону. При цьому буде забезпечений максимальний захист як самого колеса від пошкодження, так і особистих речей, які перевозяться (від брудної покришки, наприклад).

Чому саме наш товар?
  • Український виробник! 
  • Власний імпорт сировини і великі об’єми виробництва – краща ціна для наших клієнтів. 
  • Ретельно підібрана тканина міцна, має тривалий термін служби та водовідштовхуючі властивості. 
  • Весь матеріал сертифікований, стійкий до фізичного зносу і механічного впливу, має довгий термін експлуатації.
  • Супроводження контролю якості на всіх етапах виробництва.
Характеристики
Додатково

Характеристики

Комплект – 1 шт
Матеріал - Поліетерна тканина Oxford 190D.
Особливість - На зовнішню сторону нанесений шар ПВХ, завдяки якому волого та брудо-відштовхувальні властивості зберігаються протягом усього терміну служби, а також надає тканини антиковзного ефекту.
Виробник - Україна

Додатково


Основні переваги:
  1. Зручно міняти.
  2. Для упакування чохлів Вам тільки прийдеться розправити чохол і закотити шину в збоку, "як машину в гараж". Щільний чохол утримає форму "ковшика, що дозволить Вам з ним впоратися навіть однією рукою.
  3. Зручно перевозити. Чохол дуже зручний та неймовірно міцний. В ньому запаска не ковзає по багажнику і не забруднює речі.  
  4. Чистота в салоні й багажнику. Матеріал з якого виготовлені чохли не боїться ні калюж, ні бруду вуличного шиномонтажу. Вам більше не знадобляться старі покривала на задні сидіння. Просто переверніть чохол з колесом дном догори, і сміливо ставте на заднє сидіння чистою стороною.
Наші фахівці проведуть Вам повну консультацію щодо чохлів на колеса та допоможуть зробити правильний вибір, навіть якщо ви не знайшли товар з необхідними параметрами.
Менеджери можуть порахувати ціну та виконати Ваше індивідуальне замовлення за лічені години!!!
Телефонуйте! Допоможемо купити чохол для запасного колеса! Найкраща на чохол для докатки ціна по Україні! Купити чохли для запасного колеса і докатки у Харкові можна зі складу!