Чохол для колес авто: преміум для запасного колеса

406,00
грн.

Подзвонити


Якщо ви здійснюєте оптову закупівлю ви можете
Залишити заявку


Для вибору розміра чохла скористайтесь калькулятором

Також можливе індивідуальне замовлення


Чохол Premium на «запаску»/«докатку»
Завдяки чохлу від компанії ТОВ НВФ «ТКС» колесо надійно захищене від впливу будь-яких несприятливих факторів і завжди легко доступно при необхідності. Такий чохол дозволить вам без проблем транспортувати запаску хоч безпосередньо в багажнику, хоч на даху автомобіля або навіть всередині салону. При цьому буде забезпечений максимальний захист як самого колеса від пошкодження, так і особистих речей (від брудної покришки, наприклад).

Чому саме наш товар?
  • Український виробник!
  • Власний імпорт сировини і великі обєми виробництва – краща ціна для наших клієнтів.
  • Ретельно підібрана тканина. Завдяки особливості структури поверхні ПВХ, яким покривається тканина , чохол не ковзає по багажнику автомобіля при транспортуванні або зберіганні в приміщенні.
  • Весь матеріал сертифікований, стійкий до фізичного зносу і механічного впливу, має довгий термін експлуатації.
  • Супроводження контролю якості на всіх етапах виробництва.
Характеристики
Додатково
Відео

Характеристики

Комплект – 1 шт
Матеріал - Поліестерова тканина Oxford 270D.
Особливість - На зовнішню сторону нанесений шар ПВХ, завдяки якому волого
та брудо-відштовхувальні властивості зберігаються протягом усього терміну
служби, а також надає тканини антиковзного ефекту.
Гарантія 12 місяців
Виробник - Україна

Додатково

Різниця чохлів на запаску та докатку:
Перш ніж замовляти чохол, необхідно з'ясувати кілька нюансів. Перш за все, визначитеся: чи потрібен вам стандартний чохол для повнорозмірної запаски або потрібен захист тільки для докатки. Докатка - це нестандартне запасне колесо, яке зазвичай набагато тонше по ширині. Його основне призначення - дати можливість вашій машині доїхати до найближчого автосервісу, де зможуть відремонтувати пошкоджене основне колесо.
Відповідно розміри чохлів на докатку і стандартну запаску, як правило, серйозно відрізняються. Саме розмір є визначальним при виборі чохла. Виробник зазвичай вказує на самому чохлі, для яких коліс він може бути використаний, при цьому прописується діаметр обода (R13 і вище) і ширина покришки. Дуже важливо, щоб ваш чохол щільно облягав колесо, але ні в якому разі не перетискав його.

Основні переваги:
  1. Зручно міняти. Для упакування чохлів Вам тільки прийдеться розправити чохол і закотити шину в збоку, "як машину в гараж". Щільний чохол утримає форму "ковшика, що дозволить Вам з ним впоратися навіть однією рукою.
  2. Зручно перевозити. Чохол дуже зручний та неймовірно міцний. В ньому запаска не ковзає по багажнику і не забруднює речі.
  3. Чистота в салоні й багажнику. Матеріал з якого виготовлені чохли не боїться ні калюж, ні бруду вуличного шиномонтажу. Вам більше не знадобляться старі покривала на задні сидіння. Просто переверніть чохол з колесом дном догори, і сміливо ставте на заднє сидіння чистою стороною

Наші фахівці проведуть Вам повну консультацію щодо чохлів на колеса та допоможуть зробити правильний вибір, навіть якщо ви не знайшли товар з необхідними параметрами.
Менеджери можуть порахувати ціну та виконати Ваше індивідуальне замовлення за лічені години!!!
Телефонуйте! Допоможемо купити чохол для запасного колеса! Найкраща на чохол для докатки ціна по Україні! Купити чохли для запасного колеса і докатки у Харкові можна зі складу!

Відео